Ocet a prostředek na mytí nádobí: Smíchám je dohromady a uvidím, kolik věcí dokážu! Hodně ušetřím!

Výroba užitečného produktu pro čištění více povrchů ve vaší domácnosti je mnohem jednodušší, než si dokážete představit. S tímto řešením “udělej si sám” můžete vyčistit koupelnu a kuchyň. Chcete vědět, jak na to? Čtěte dál a nebudete litovat!

Chcete-li vyrobit toto domácí řešení, musíte použít:

  • Voda podle chuti
  • 1/2 šálku octa
  • 1 lžíce saponátu na nádobí

Kromě toho musíte získat nádobu na rozprašovač, ve které můžete směs skladovat.

Zbývá jen vědět, jaké kroky podniknout.

Procedura

Jediné, co musíte udělat, je naplnit vaporizér do poloviny vodou. Poté nalijte ocet a mýdlo na nádobí. Poté pevně uzavřete a pomalu pohybujte nádobou mezi rukama, aby se použité ingredience promíchaly.

Jakmile vyrobíte tento levný produkt, můžete jej použít k čištění ocelového dřezu. Nastříkejte směs na dřez a vydrhněte, abyste odstranili veškerý vodní kámen a mastnotu. Nakonec bude dřez super lesklý.

Tento výrobek je vhodný i pro čištění sprchy. Stříkáním směsi budete moci odstranit stopy plísní mezi klouby a také odstranit zbytky šamponu a sprchového gelu. Také vyleští a odstraní vodní kámen z kohoutku.

Je také ideální pro čištění sprchového skla, aby se odstranil jakýkoli typ svatozáře. Během několika minut bude váš sprchový kout prakticky jako nový.

Možná vám to bude znít divně, ale tento domácí produkt je také skvělý na čištění toalet. Nastříkejte jej na záchod a vydrhněte houbou, abyste odstranili choroboplodné zárodky a bakterie. Zároveň ji také budete moci udělat mnohem bělejší a lesklejší.

Samozřejmě je ideální pro použití na koupelnové doplňky obecně a můžete jej použít i k čištění oken.

Výsledek vaší práce bude neuvěřitelný.

Dobrý úklid.